Детство - самый беззаботный и счастливый период жизни.

Балалық шақ - өмірдің ең бейқам және бақытты кезеңі.
    "Балалардың игілігі үшін" республикалық акциясы және Балалар жылы аясында 2022 жылдың 14 маусымында "Рузаевка орта мектебі" КММ "Қарлығаш" жазғы мектеп жанындағы лагерінің тәрбиеленушілері "Менің бақытты балалық шағым" тақырыбына сурет салды.
    Балалар өздеріне ұнайтын, қуаныш пен бақыт әкелетін барлық нәрсені үлкен ынтамен бояды.
    Детство - самый беззаботный и счастливый период жизни.
    В рамках Республиканской акции «Балалардың игілігі үшін» и Года детей 14 июня 2022 года воспитанники летнего пришкольного лагеря «Қарлығаш» КГУ «Рузаевская средняя школа» нарисовали рисунки на тему: «Мое счастливое детство».
    Ребята с большим воодушевлением рисовали всё, что любят, что приносит им радость и счастье.

Ваш любимый урок?