КММ «Рузаевка орта мектебі»

2022 жылдың 15 сәуірінде "Рузаевка орта мектебі" КММ-нде "Таза мектеп ауласы" акциясы өтті.

Біздің мектепте сенбілік - бұл аумақты абаттандыру және тазалау ғана емес, сонымен қатар ұжымды барынша ұйымшыл етуге тамаша мүмкіндік.
    Мектеп қызметкерлері мектеп ғимараты мен спорт залының айналасында сенбілік өткізді.
    Субботник в нашей школе – это не только мероприятие по облагораживанию и очистке территории, это еще и прекрасная возможность сделать коллектив более сплоченным.
    15 апреля 2022 года в КГУ «Рузаевская средняя школа» прошла акция «Чистый школьный двор».
    Сотрудниками школы был проведен субботник вокруг зданий школы и спортивного зала.

Ашық бюджеттің интерактивті картасы

«Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» КММ басшысы Эльмира Мирзахметқызы Қарабаева

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі Мухамедиев Серик Махсутович

2021-2022 оқу жылына арналған күнтізбе