КММ «Рузаевка орта мектебі»

Патриот - өз Отанын жақсы көретін, әдет-ғұрып пен дәстүрді сақтайтын, үлкендерге құрмет пен көмек көрсететін адам.
    "Патриот" әскери-патриоттық акциясы аясында атаулы көмек көрсету мақсатында 2022 жылғы 14 сәуірде "Рузаевка орта мектебі" КММ мектеп Парламентінің "Ашық жүректер" фракциясының мүшелері Табашников Валерий, Балахметов Темірлан, Шарапов Сергей зейнеткер П.И.Фелипьевке отын тасымалдауға көмек көрсетті.
    Патриот - человек который любит свою родину, хранит обычаи и традиции, уважает и помогает старшему поколению.
    С целью оказания адресной помощи в рамках военно-патриотической акции «Патриот» 14 апреля 2022 года члены фракции «Открытые сердца» Школьного Парламента КГУ «Рузаевская средняя школа» Табашников Валерий, Балахметов Темирлан, Шарапов Сергей оказали помощь пенсионеру Фелипьеву П.И. в переносе и укладке дров.

Ашық бюджеттің интерактивті картасы

«Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» КММ басшысы Эльмира Мирзахметқызы Қарабаева

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі Мухамедиев Серик Махсутович

2021-2022 оқу жылына арналған күнтізбе