КММ «Рузаевка орта мектебі»

2022 жылдың 13 сәуірінде "Рузаевка орта мектебі" КММ 1-11 сынып оқушылары үшін "Жердің экологиялық мәселелері" тақырыбында сынып сағаты өткізілді.

Экологиялық білім мазмұнының негізі баланың табиғи құбылыстарға және оны қоршаған объектілерге саналы түрде дұрыс қатынасын қалыптастыру болып табылады.
    Сынып сағаты барысында оқушылар қазіргі уақытта қалыптасқан бүкіл әлемдегі экологиялық жағдай туралы пікір алмасты; сұрақтарға жауап берді және экологиялық мәселелерді шешудің өз тәсілдерін ұсынды.
    В основе содержания экологического воспитания лежит формирование у ребенка осознанно-правильного отношения к природным явлениям и объектам, которые его окружают.
    13 апреля 2022 года для учащихся 1-11 классов КГУ «Рузаевская средняя школа» проведен классный час на тему: «Экологические проблемы Земли».
    В ходе классного часа учащиеся рассуждали об экологической обстановке во всем мире, сложившейся на данный момент; отвечали на вопросы и предлагали свои способы решения экологических проблем.

Ашық бюджеттің интерактивті картасы

«Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» КММ басшысы Эльмира Мирзахметқызы Қарабаева

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі Мухамедиев Серик Махсутович

2021-2022 оқу жылына арналған күнтізбе