КММ «Рузаевка орта мектебі»

Дүниежүзілік авиация және космонавтика күні - бұл адамның ғарышқа алғашқы ұшуына арналған мереке.
    2022 жылдың 12 сәуірінде "Рузаевка орта мектебі" КММ кітапханасының меңгерушісі М.А. Александрова 3-4 сынып оқушылары үшін "Ғарыштың ғажайып әлемі" кітап көрмесіне шолу жасады. Оқушылар назарына ғарыш дәуірінің алғашқы ашушылары, Қазақстанның ғарышкер-батырлары туралы кітаптардың топтамасы ұсынылды.
    6 сынып оқушылары үшін өткізілген "Космос в вопросах и ответах" танымдық викторина барысында оқушылар ғарыш туралы көптеген жаңа және қызықты мәліметтер алды.
    Всемирный День авиации и космонавтики – это праздник, посвященный первому полету человека в космос.
    12 апреля 2022 года для учащихся 3-4 классов КГУ «Рузаевская средняя школа» заведующая школьной библиотекой Александрова М.А. провела обзор у книжной выставки «Удивительный мир космоса». Вниманию учащихся была представлена подборка книг, рассказывающих о первооткрывателях космической эры, о героях-космонавтах Казахстана.
    Для учащихся 6 класса была проведена познавательная викторина «Космос в вопросах и ответах», в ходе которой учащиеся узнали много нового и интересного о космосе.

Ашық бюджеттің интерактивті картасы

«Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» КММ басшысы Эльмира Мирзахметқызы Қарабаева

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі Мухамедиев Серик Махсутович

2021-2022 оқу жылына арналған күнтізбе