КММ «Рузаевка орта мектебі»

2022 жылдың 11 сәуірінде "Рузаевка орта мектебі" КММ 5-8 сынып оқушылары аудандық білім бөлімінің ұйымдастыруымен өткен "Өрт қауіпсіздігі және мұздағы қауіпсіздік" тақырыбында онлайн-сұхбатқа қатысты.

Іс-шара барысында көктемгі кезеңде су объектілеріндегі қауіпсіздік және ауданның елді мекендеріндегі өрт қауіпсіздігін қамтамасыз ету мәселелері қаралды.
    11 апреля 2022 года учащиеся 5-8 классов КГУ «Рузаевская средняя школа» приняли участие в онлайн-беседе на тему: «Пожарная безопасность и безопасность на льду», организованной районным отделом образования.
    В ходе мероприятия были рассмотрены вопросы безопасности на водных объектах в весенний период и обеспечения пожарной безопасности населенных пунктов района.

Ашық бюджеттің интерактивті картасы

«Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» КММ басшысы Эльмира Мирзахметқызы Қарабаева

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі Мухамедиев Серик Махсутович

2021-2022 оқу жылына арналған күнтізбе