Семинар - это возможность обмена опытом.

Семинар - тәжірибе алмасу мүмкіндігі.
    2022 жылдың 9 маусымында "Қазіргі жағдайда білім беру үдерісін жетілдірудің тиімді жолдары мен әдістері" тақырыбында өткен облыстық семинарға "Рузаевка орта мектебі" КММ география пәнінің мұғалімі Н.Н. Королишина және ағылшын тілі мұғалімі Б. Н.Касенова шеберлік сыныбын өткізді.
    Семинар қонақтарының назарына практикалық сабақтар мен сабақ үзінділері ұсынылды.
    Семинар - это возможность обмена опытом.
    9 июня 2022 года прошел областной семинар на тему: «Эффективные пути и способы совершенствования образовательного процесса в современных условиях», где с мастер-классом выступили учитель географии Королишина Н.Н. и учитель английского языка Касенова Б.Н. КГУ «Рузаевская средняя школа».
    Вниманию гостей семинара были предложены практические занятия и фрагменты уроков.

Ваш любимый урок?