КММ «Рузаевка орта мектебі»

"Айбын" әскери-патриоттық жастар жиыны жастарды әскери-патриоттық тәрбиелеу жөніндегі жұмысты жетілдіру болып табылады.

Қарағанды қаласында "Спасск" оқу полигонында "Айбын 2022" республикалық әскери-патриоттық жастар жиыны өтті. Жиынға Солтүстік Қазақстан облысының "Ел тірегі" командасы құрамына "Рузаевка орта мектебі" КММ-нің оқытушы-ұйымдастырушысы Даниловтың жетекшілігімен кірген 8-сынып оқушысы Скупова Анастасия және 9 "б" сынып оқушысы Маратова Карина пневматикалық винтовкадан атудан бірінші орын алды.
    Скупова Анастасия жеке біріншілікте пневматикалық винтовкадан қыздар арасында бірінші орын алды.
    Команданың барлық қатысушыларын және олардың тәлімгерлерін құттықтаймыз!
    Военно-патриотический сбор молодежи «Айбын» является совершенствованием работы по военно-патриотическому воспитанию молодежи.
    В городе Караганда на учебном полигоне «Спасск» прошел Республиканский военно-патриотический сбор молодежи «Айбын 2022», где команда СКО «Ел тірегі», в состав которой вошли ученица 8 класса Скупова Анастасия и ученица 9 «Б» класса Маратова Карина КГУ «Рузаевская средняя школа» под руководством преподавателя-организатора НВиТП Данилова И.С. заняла первое место по стрельбе из пневматической винтовки.
    Скупова Анастасия в личном первенстве заняла первое место среди девушек из пневматической винтовки.
    Поздравляем всех участников команды и их наставников!

Ашық бюджеттің интерактивті картасы

«Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» КММ басшысы Эльмира Мирзахметқызы Қарабаева

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі Мухамедиев Серик Махсутович

2021-2022 оқу жылына арналған күнтізбе