Духовно-нравственное развитие и воспитание личности является ключевой задачей современной школы.

Рухани-адамгершілік даму және тұлғаны тәрбиелеу қазіргі мектептің басты міндеті болып табылады.
    "Рузаевка орта мектебі" КММ "Қарлығаш" мектеп жанындағы жарты күндік жазғы сауықтыру лагерінің жұмыс жоспарына сәйкес 2022 жылдың 17 маусымында тәрбиеленушілер арасында "Зиянды әдеттерден бас тартайық!" атты шығармашылық байқау және салауатты өмір салты мен отбасылық құндылықтарды насихаттайтын "Менің отбасым – менің қуанышым" атты балалар сурет байқауы өтті.
    Шығармашылық арқылы баланың жеке басының рухани-адамгершілік тәрбиесі үйлесімді дамыған, шығармашылық тұлғаны дамытады.
    Согласно плана работы пришкольного летнего оздоровительного лагеря с неполным днем пребывания «Қарлығаш» КГУ «Рузаевская средняя школа» 17 июня 2022 года среди воспитанников был организован творческий конкурс «Вредным привычкам: НЕТ!» и конкурс детских рисунков на асфальте «Моя семья – моя радость», пропагандирующих здоровый образ жизни и семейные ценности.
    Духовно - нравственное воспитание личности ребенка через творчество развивает гармонично развитую, творческую личность, способную творить, созидать.

Ваш любимый урок?