КММ «Рузаевка орта мектебі»

Мектеп қабырғасындағы алғашқы құжат - негізгі жалпы білім туралы аттестат.

2022 жылдың 16 маусымында "Рузаевка орта мектебі" КММ-нде мектеп директоры Л.В.Когтева салтанатты түрде 9-сынып түлектеріне жалпы білім туралы аттестаттарды табыс етті.
    Ерекше үлгідегі аттестаттар Қасымова Лилия мен Алексеенко Эвелинаға берілді.
    Барлық балаларды құттықтаймыз және ары қарай 10-сыныпта мектеп қабырғасында оқуын жағастырса да, қажетті мамандықты игеру үшін колледжге түссе де, оларға оқуда сәттілік тілейміз!
    Первый документ в стенах школы - это аттестат об основном общем образовании.
    16 июня 2022 года в КГУ «Рузаевская средняя школа» в торжественной обстановке директором школы Когтевой Л.В. были вручены аттестаты об основном общем образовании выпускникам 9-х классов.
    Аттестаты особого образца были вручены Касымовой Лилии и Алексеенко Эвелине. Поздравляем и желаем дальнейших успехов в учебе!
    Поздравляем ребят и желаем удачи в учебе, какой бы выбор они не сделали: продолжить обучение в 10 классе или поступить в колледж для освоения любимой и нужной профессии.

Ашық бюджеттің интерактивті картасы

«Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» КММ басшысы Эльмира Мирзахметқызы Қарабаева

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі Мухамедиев Серик Махсутович

2021-2022 оқу жылына арналған күнтізбе