КММ «Рузаевка орта мектебі»

Экологиялық жобалар конкурсы оқушыларды жобалық және зерттеу қызметіне тартуға, экологиялық проблемаларға назар аударуға ықпал етеді.

2022 жылдың 15 маусымында Петропавл қаласында 5-8 сынып оқушыларына арналған экологиялық жобалардың облыстық байқауы өтті. Байқау қорытындысы бойынша "Рузаевка орта мектебі" КММ 5 сынып оқушысы Тынысов Мадияр көркем еңбек мұғалімі П.Н.Лакомкиннің жетекшілігімен "Үздік экологиялық бастама" номинациясында 2-орын алды.
    Мадияр мен Петр Николаевичті құттықтаймыз, жаңа шығармашылық жеңістер тілейміз!
    Конкурс экологических проектов способствует вовлечению школьников в проектную и исследовательскую деятельность, привлечению внимания к экологическим проблемам.
    15 июня 2022 года в городе Петропавловск прошел областной конкурс экологических проектов для учащихся 5-8 классов. По итогам конкурса ученик 5 класса КГУ «Рузаевская средняя школа» Тынысов Мадияр под руководством учителя художественного труда Лакомкина П.Н. занял 2 место в номинации «Лучшая экологическая инициатива».
    Поздравляем Мадияра и Петра Николаевича, желаем новых творческих побед!
    Возможно, это изображение 1 человек, стоит и в помещении

Ашық бюджеттің интерактивті картасы

«Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» КММ басшысы Эльмира Мирзахметқызы Қарабаева

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі Мухамедиев Серик Махсутович