КММ «Рузаевка орта мектебі»

Семинар - тәжірибе алмасу мүмкіндігі.

2022 жылдың 9 маусымында "Қазіргі жағдайда білім беру үдерісін жетілдірудің тиімді жолдары мен әдістері" тақырыбында өткен облыстық семинарға "Рузаевка орта мектебі" КММ география пәнінің мұғалімі Н.Н. Королишина және ағылшын тілі мұғалімі Б. Н.Касенова шеберлік сыныбын өткізді.
    Семинар қонақтарының назарына практикалық сабақтар мен сабақ үзінділері ұсынылды.
    Семинар - это возможность обмена опытом.
    9 июня 2022 года прошел областной семинар на тему: «Эффективные пути и способы совершенствования образовательного процесса в современных условиях», где с мастер-классом выступили учитель географии Королишина Н.Н. и учитель английского языка Касенова Б.Н. КГУ «Рузаевская средняя школа».
    Вниманию гостей семинара были предложены практические занятия и фрагменты уроков.

Ашық бюджеттің интерактивті картасы

«Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің білім бөлімі» КММ басшысы Эльмира Мирзахметқызы Қарабаева

Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудан әкімі Мухамедиев Серик Махсутович

2021-2022 оқу жылына арналған күнтізбе