Правила безопасности на зимних каникулах

Көптен күткен қысқы демалыс келді!
    2021 жылдың 29 желтоқсанында "Рузаевка орта мектебі" КММ 1-11 сынып оқушылары арасында қорытынды сынып сағаттары өткізілді.
    Сынып сағаттары барысында сынып жетекшілері оқушыларды екінші тоқсанның қорытынды бағаларымен таныстырып, қысқы демалысқа қауіпсіздік техникасы бойынша нұсқаулық өткізді. Сондай-ақ, ата-аналар арасында "Қысқы демалыстағы қауіпсіздік ережелері" жадынамалары таратылды.
    Баршаңызды келе жатқан Жаңа Жылмен құттықтаймыз! Алдымыздағы Жаңа Жыл әрбір шаңыраққа бейбіт өмір, тыныштық және мол жақсылықтар әкелсін.
    Наступили долгожданные зимние каникулы!
    29 декабря 2021 года среди учащихся 1-11 классов КГУ «Рузаевская средняя школа» проведены итоговые классные часы.
    В ходе классных часов классные руководители ознакомили учащихся с итоговыми оценками второй четверти и провели инструктаж по технике безопасности на зимние каникулы. Также среди родителей были распространены памятки «Правила безопасности на зимних каникулах».
    Поздравляем всех с наступающим Новым годом! Пусть этот год принесет много счастья, удачи, улыбок, тепла и света. Пусть он будет полон ярких красок, приятных впечатлений и радостных событий.