Организовали онлайн-фотовыставку «Добро в твоих руках»

Мейірімділік - бұл рухани құндылық, адамзаттың бір-біріне риясыз көмектесу, жақсылық жасау қажеттілігі.
    2021 жылдың 5 қарашасында "Рузаевка орта мектебі" КММ мектеп Парламентінің "Қамқорлық" фракциясының белсенділері "Мейірімділік сенің қолыңда" атты онлайн-фотокөрме ұйымдастырды.
    Адамдар өзгелерге қамқорлық пен құрмет көрсете білуі үшін оларды мектептен достық мінез-құлыққа үйрету қажет.
    Добро — духовная ценность, потребность человечества совершать хорошие дела, помогать друг другу, не требуя взамен благодарности.
    5 ноября 2021 года активисты фракции «Забота» Школьного Парламента КГУ «Рузаевская средняя школа» организовали онлайн-фотовыставку «Добро в твоих руках».
    Дружелюбному поведению учат со школы для того, чтобы люди умели оказывать другим заботу и уважение.