На платформе ZOOM прошло общешкольное родительское собрание

2022 жылдың 5 ақпанында "Рузаевка орта мектебі" КММ-нде ZOOM платформасында жалпы мектептік ата-аналар жиналысы өтті.
    Жиналыстың күн тәртібіне келесі мәселелер енгізілді: "Бірінші жартыжылдықтың қорытындысы бойынша оқушылардың білім сапасы" (мектеп директоры Л.В.Когтева); "Мен сені көріп тұрмын! Мен сені естіп тұрмын! Мен сені түсінемін!" (педагог-психолог Жантасова О.Н.); "Баланы Адам ғып өсіру" (әлеуметтік педагог Шатшнайдер Н.А.); "Балаларды коронавирустық инфекциядан қорғау үшін вакцинациялау" (мейірбике Скиба О.Н.); "Қысқы кезеңде жолдағы балалардың мінез-құлық ережелері" (БӘТД ұйымдастырушы-педагог Данилов И. С.).
    Ата-аналар жиналыстары отбасы мен мектептің өзара іс-қимылын қамтамасыз ету мақсатында өткізіледі, бұл тиімді оқу процесін ұйымдастыру қағидаттарының бірі болып табылады.
    5 февраля 2022 года в КГУ «Рузаевская средняя школа» на платформе ZOOM прошло общешкольное родительское собрание.
    В повестку собрания были включены следующие вопросы: «Качество знаний учащихся по итогам 1 полугодия» (директор школы Когтева Л.В.); «Я тебя слышу! Я тебя вижу! Я тебя понимаю!» (педагог-психолог Жантасова О.Н.); «Растить ребенка Человеком» (социальный педагог Шатшнайдер Н.А.); «Вакцинация детей как способ защиты от коронавирусной инфекции» (медицинская сестра Скиба О.Н.); «Правила поведения детей на дороге в зимний период» (преподаватель-организатор НВиТП Данилов И.С.).
    Родительские собрания проводятся с целью обеспечения взаимодействия семьи и школы, что является одним из принципов организации эффективного учебного процесса.