Проведен мониторинг качества питания

Балалардың мектепте болған кезінде ыстық тамақтануы олардың денсаулығын сақтаудың және тиімді оқу қабілетінің маңызды шарттарының бірі болып табылады.
    Мектепте тамақтануды ұйымдастыруды жақсарту, сондай-ақ білім алушылардың тамақтану сапасын бақылауды қамтамасыз ету мақсатында 2021 жылғы 29 қыркүйекте "Рузаевка орта мектебі" КММ-нде құрамына Қамқоршылық кеңесінің төрағасы Р.А.Галайда, мектептің мейірбикесі О.Н.Скиба, әлеуметтік педагог Н.А.Шатшнайдер, химия мұғалімі Л.Г.Гаркуша және 11-сынып оқушысы Ю.Колкова кірген тамақтану сапасының мониторингі жөніндегі комиссия тамақтану сапасына мониторинг жүргізді.
    Мектеп асханасын тексеру барысында санитарлық жағдайы мен тағам сапасына қатысты бұзушылықтар анықталған жоқ.
    Горячее питание детей во время пребывания в школе является одним из важных условий поддержания их здоровья и способности к эффективному обучению.
    В целях улучшения организации питания в школе, а также обеспечения контроля за качеством питания обучающихся 29 сентября 2021 года в КГУ «Рузаевская средняя школа» комиссией по мониторингу качества питания, в состав которой вошли: председатель Попечительского совета Галайда Р. А., медицинская сестра школы Скиба О. Н., социальный педагог Шатшнайдер Н. А., учитель химии Гаркуша Л. Г. и учащаяся 11 класса Колкова Ю., был проведен мониторинг качества питания.
    В ходе проверки школьной столовой нарушений по санитарному состоянию и качеству блюд выявлено не было.

Ваш любимый урок?